OTDR

Home » Products » OTDR

  • img / 7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile / 2018/21/08 / 20180821113804_124.jpg
  • /upfile / 2018/21/08 / 20180821113819_585.jpg
  • /upfile / 2018/21/08 / 20180821113835_774.jpg

7 inch Multi-Touch Screen OTDR APL-2

APL-2 hè OTDR multi-touch screen di culore cù metru otticu standard è localizatore di difettu visuale. APL-2 hà tramindui in singlemode è in multimode, ancu ponu pruvà attraversu splitter.

Cuntatta ci
  • spicifichi
  • Info di Ordine
  • Enquiry
  • Downloads
  • Video
  • VFL integratu è OPM
  • 7 inch LCD LCD, Screnu multi-touch
  • Prughjettu è display multi-lunghezza
  • U software di simulazione OTDR d'utente mostra dettagli di l'eventi
  • Max. 5 lunghezze d'onda, 850nm / 1300nm / 1310nm / 1550nm / 1625nm
  • Signatura laser Input di autunumazione è funzione d'autoprutezione

LCD

7 inch LCD LCD, Screnu multi-touch

lînia

FC / PC(850/1300/1310/1550), FC / APC (1625) un adattatore intercambiable o persunalizà

poi ci tastau L

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500NS,1us,2.5us,5us,10us,20noi

Zona Attenuazione Morta

4.0m francese

Zona Dead Event

1.5m francese

Min. Risoluzione a Distanza

0.1m francese

Risoluzione di perdita(dB)

0.001

Incertezza à distanza(m francese)

±(0.8+0.005% * Distanza di Testing + certitude)

Funzione OPM

T:+8~ -70dBm o C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625s nm, FC o adattatore SC

Funzione VFL

1MW

Storage

>10000 risultati

Battery

7.4V / 4.6AH Ricaricabile batterie di ioni di litiu

Dimension

246.5mm * 173,5 mm * 70 mm

Peso

About 1.55 chilò

Storage Temperature

-20 -- +60 , < 90%RH

Temperatura di Operazione

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR Modulu 1310nm / 1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PONU OTDR in linea 1310nm / 1550nm / 1625nm

AOR501-PB

36dB / 34dB / 34dB

Modu Modulu OTDR 850nm / 1300nm

AOR501-MM-A

22dB / 24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- Modulu OTDR 2                          X7- Modulu OPM

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- Modulu OTDR 2 adattatore             X8- Adattatore di modulu OPM

X3- Adattatore di modulu PON OTDR 2          X6- VFL modulu                              

Esempiu: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

Standard

  • APL-2  

  • CD di struzzioni 

  • Certificatu di calibrazione

  • Cavu AC 

  • Adattatore AC / DC 


  • Borsa di trasportu 

vuòti
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Cuntatta ci
totop