OTDR

A casa » I prudutti » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 Inch Multi-Touch Screen OTDR APL-2

APL-2 hè una schermu multi-touch di culore OTDR cù un metru di putenza ottica standard è un localizatore visuale di difetti. APL-2 has both singlemode and multimode, pò ancu pruvà à traversu splitter.

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Info d'ordine
  • Inchiesta
  • Downloads
  • Video
  • VFL è OPM integrati
  • 7 LCD colore inch, Pantalla multi-touch
  • Test è display multi-lunghezza d'onda
  • U software di simulazione OTDR user-friendly mostra i dettagli di l'avvenimenti
  • Max. 5 lunghezze d'onda, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Rilevazione automatica di signali laser d'ingressu è funzione d'autoprotezzione

LCD

7 LCD colore inch, Pantalla multi-touch

Connettore

FC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) adattatore intercambiabile o persunalizà

Larghezza di Pulse

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20noi

Attenuazione Zona Morta

4.0m

Eventu Zona Morta

1.5m

Min. Risoluzione di distanza

0.1m

Risoluzione di perdita(dB)

0.001

Distance Uncertainty(m)

±(0.8+0.005% * Distanza di prova + Risoluzione)

Funzione OPM

T:+8~ -70 dBm o C:+26~ -50 dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC o adattatore SC

Funzione VFL

1mW

Storage

>10000 risultati

Batteria

7.4V/4.6AH ricaricabile batterie di lithium-ion

Dimensione

246.5mm * 173,5 mm * 70 mm

Pesu

À propositu 1.55 kg

Temperature di almacenamiento

-20 -- +60 , < 90%RH

Temperature di funziunamentu

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

Modulu SM OTDR 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON OTDR in linea 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB

36dB/34dB/34dB

MM OTDR Module 850nm/1300nm

AOR501-MM-A

22dB / 24 dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- Modulu OTDR 2                          X7- Modulu OPM

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- Modulu OTDR 2 adattatore             X8- Adattatore di modulu OPM

X3- Adattatore di modulu PON OTDR 2          X6- VFL module                              

Esempiu: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

Standard

  • APL-2  

  • CD d'istruzzioni 

  • Certificatu di calibrazione

  • Cavu AC 

  • Adattatore AC/DC 


  • Borsa di trasportu 

Opcional
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC

  • LCU=LC/UPC

Cuntatta ci