OTDR

Balay » Mga produkto » OTDR

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Fiber Launch Cable

"Ang Audio Fiber Cable Detector makatabang kanimo sa pagpangita sa target nga fiber cable nga dali pinaagi sa pagtuktok sa cable. Sa dihang nanuktok, makit-an nimo ang pagbag-o sa waveform
ug makadungog sa ""nanuktok"" voice via earphone."

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Pangutana
  • Mga download

Bug-os nga spectrum nga single mode fiber

Gamay nga macrobending radii,mosunod sa G.657A o G.652D nga sumbanan

Gamay nga kantidad sa attenuation

Angayan alang sa bisan unsang optical testiong nga palibot

Length x Width x Height

27.5 x 15.3 x 7.6cm

Uri sa Fiber

G.652D/G.657A

Connector Type

FC/SC/LC selectable

Polishing Type

APC/UPC selectable

Materyal nga

SR Polypropylene

Color

Yellow

Gibug-aton

1kg(package included )

Operating Temperatura

-40°C to +55°C

Kinaandan nga Kapildihan

<0.5dB @ 1310nm for 1000 meters

FLCX-X-X/X-X/X

Pananglitan: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Kontaka Kami
Datasheet & Manwal

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

Sertipiko