PON Power Meter

Balay » Mga produkto » Pagsulay ug Pagsukod » PON Power Meter

  • img/pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100150_935.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100205_668.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100220_142.jpg

PON Power Meter AOF500

AOF500 PON power meter is designed for PON network testing. Mahimo kini nga pagsulay ug pagpakita sa 1310nm, 1490nm, 1550nm wavelength sa usa ka higayon, ug makamatikod sa 1310nm burst signal.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download

Para sa PON network testing

Suportahi ang online nga pagsukod

Moagi sa pagsukod

Paspas nga pagsusi pinaagi sa PASS/FAIL function

Pagpakita 1310/1490/1550 results in one screen

Pagsulay 3 wavelength nga gilain ug dungan

Usa ka tuig nga warranty ug Tulo ka tuig nga girekomenda nga calibration interval

Modelo

AOF500           AOF500-V10              AOF500T                  AOF500C

Sakup sa Pagsukod(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm

Pag-agi sa Kapildihan

< 1.5 dB

Pagkatukma *   

± 0.2 dB (signal sa pagbuto:±dB0.5dB)

Mga set sa threshold

10

Pagtipig sa Data

1000

Konektor

SC/UPC ( o ipahiangay )

OPM Module

 NO                      DILI                     +8~-70dBm             +26~-50dBm

VFL Module

 NO                     10mW                       NO                           DILI

Awtomatikong Pagpatay

Walay operasyon sa 10 minuto (mahimong kanselahon), Ubos nga enerhiya sa baterya

Pag-charge sa Baterya

Oo

Sumpaysumpaya sa PC Opsyonal nga gimbuhaton
Oras sa Operasyon Ibabaw 36 mga oras
Suplay sa kuryente 3* AA batteries o AC/DC power supply adapter(220VAC, 50Hz)

* sa 20±3℃,  uban sa SC/UPC connector, -10dBm

Gidak-on(H*W*D)

190mm * 90 mm * 40mm

Gibug-aton mahitungod sa   450g
Temperatura sa Pagtipig -20 -- +60°C, 0 -- 90%RH
Operating Temperatura -10 -- +50°C, 0 -- 90%RH

AOF500X-XX-XX

Modelo                                                                                     Koneksyon sa PC               Konektor

AOF500        = PON Power Meter                                            U = Koneksyon sa PC        SCA=SC/APC

AOF500T      = PON Power Meter + OPM(+8~ -70dBm)           Blangko = N/A                  SCU=SC/UPC              

AOF500C      = PON Power Meter + OPM(+26~ -50dBm)

AOF500-V10= PON Power Meter + 10mW VFL

Pananglitan: AOF500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Estandard
  • Dala nga bag  


  • Sertipiko sa pagkakalibrate


  • Manwal

  • Pagputos nga kahon

Kapilian
  • AC/DC adapter


  • CD 

Kontaka Kami
Datasheet & Manwal

AOF500 PON OPM manual.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

Sertipiko