Optical Power Meter

Balay » Mga produkto » Pagsulay ug Pagsukod » Optical Power Meter

  • img/optical_power_meter_aop110.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143722_198.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143737_635.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143753_531.jpg

Optical Power Meter AOP110

AOP110 OPM can set threshold value to fast measure the power value whether in normal by colorful reading for PASS/FAIL prompts.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download

Normal OPM mode and AUTO TEST OPM mode  

WAVE ID mode and AUTO WAVE ID mode

Multi-wavelengths display in AUTO TEST mode 

10 sets of user defined wavelengths 

Threshold setting (colourful reading for Pass/Fail)

Manual calibration

USB connection and 7X24 real-time test on PC

1000 traces of Data storage

Built-in VFL (kapilian)

850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Usa ka tuig nga warranty ug Tulo ka tuig nga girekomenda nga calibration interval

Modelo

AOP110T

AOP110C

Pagpakita Sakop

1310/1490/1550/1625: +10 ~ -70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

850/1300: +10 ~ -60dBm

850/1300: +26 ~ -40dBm

Pagkatukma *

± 0.2 dB

Na-calibrate nga mga wavelength

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Resolusyon

0.01dB

Konektor

FC & 2.5mm UPP (option: SC, ST)

REF

Oo

Awtomatikong Pagpatay

Walay operasyon sa 10 minuto (mahimong kanselahon), Ubos nga enerhiya sa baterya

Pagtukod sa VFL (Kapilian)

1mW or 10mW

Pagtipig sa Data

1000 mga timailhan

Threshold setting

10 sets (colourful reading for Pass/Fail)

User defined wavelengths

10

Manual Calibration

Oo

Wave ID Detect

Oo (work with AOS210 laser source)

Pagbalhin sa Data

USB

Real Time Monitor

Total Min. 1 minute, Interval Min. 0.5s

Kinabuhi sa Baterya

Ibabaw 50 mga oras

Suplay sa kuryente

AA * 3 batteries or AC/DC power supply by USB cable

* sa 20±3℃, CW, uban sa FC connector, -10dBm, for SM fiber

Gidak-on(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Display Range Mga 380g
Temperatura sa Pagtipig -20 -- +60°C, < 90%RH
Operating Temperatura -10 -- +50°C, < 90%RH

                            AOP110X - XX

Modelo

VFL

AOP110T = OPM(+10~ -70dBm) Blangko = N/A
AOP110C = OPM(+26~ -50dBm) V01 = 1mw
  V10 = 10mw

Pananglitan: AOP110T-V01

Estandard
  • Dala nga bag  


  • Sertipiko sa pagkakalibrate


  • Manwal


  • CD

  • Pagputos nga kahon


  • USB cable

Kapilian
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapter


  • FC male to LC female adapter

Kontaka Kami
Datasheet & Manwal

AOP110 OPM manual.pdf

AOP110 OPM.pdf

 

Sertipiko