Fiber Multimeter

Balay » Mga produkto » Pagsulay ug Pagsukod » Fiber Multimeter

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

Optical Loss Test Set BOU350

Combining OPM and OLS in one device, often called as optical loss test sets. It can be also used as optical power meter or light source.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download

OPM,OLS in one device 

Measure optical attenuation

Mode sa pagluwas sa enerhiya

OPM with 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Reference value setting for every single wavelength

Gahum nga awtonomiya sa 100 mga oras

Usa ka tuig nga warranty ug Tulo ka tuig nga girekomenda nga calibration interval

Light Source

M3M8

S3S5

S3S4S5

wavelength (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Gahum sa Output

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasyon

270Hz, 1KHz, 2KHz

Konektor

FC/PC

Power Meter

 

Pagkatukma *

± 0.2dB

Na-calibrate nga mga wavelength

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Pagtipig sa Data 1000 mga timailhan

Tone Detector

Oo

Reference Value Set

Oo

Konektor

FC & 2.5mm UPP (SC, ST optional)

Awtomatikong Pagpatay

Walay operasyon sa 10 minuto (mahimong kanselahon), Ubos nga enerhiya sa baterya

Pag-charge sa Baterya

Oo

Suplay sa kuryente

2 * AA batteries or AC/DC adapter

* sa 20±3℃, CW, uban sa FC connector, -10dBm, SM lanot

Gidak-on(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Gibug-aton 

About 180g

Temperatura sa Pagtipig 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Operating Temperatura 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Power Meter Module

Laser Souce Module

BOU350T = OPM(+6~ -70dBm)

M3M8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550nm

Pananglitan: BOU350T-S3S5

Estandard

  • Dala nga bag  


  • Manwal


  • Sertipiko sa pagkakalibrate

  • Pagputos nga kahon

Kapilian
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapter


  • FC male to LC female adapter

Kontaka Kami
Datasheet & Manwal

BOU350 Loss Tester.pdf

BOU350 manual EN.pdf

Sertipiko