Optical nga Kahayag nga Tinubdan

Balay » Mga produkto » Pagsulay ug Pagsukod » Optical nga Kahayag nga Tinubdan

  • img/optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113253_464.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Optical Laser Tinubdan AOS210

Maximum wavelengths can be up to 5 mga wavelength(two multimode, three singlemode) on two output ports. Also add "Disabling Wavelength" function, if no need for some wavelength, you should set the wavelength in "UNUSE" status. Working with OPM AOP110, it will change wavelengths automatically in every 9 seconds.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download

2~5 wavelengths + VFL

Color LCD

Output Power Adjustable

Disabling Wavelength       

Taas nga stabilization, built-in nga optic isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulasyon nga output

Gitukod sa VFL (kapilian)

CE, FDA certificate

Auto wavelength shifting with Wave ID, work with TriBrer OPM AOP110

Usa ka tuig nga warranty ug Tulo ka tuig nga girekomenda nga calibration interval

Modelo

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

wavelength(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Pagpalig-on *

±0.05dB / 1 oras; ±0.1dB / 8 mga oras

Gahum sa Output 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasyon

270Hz, 1KHz, 2KHz

Konektor

FC/PC (o ipahiangay)

Awtomatikong Pagpatay

Walay operasyon sa 10 minuto (mahimong kanselahon), Ubos nga enerhiya sa baterya

Pagtukod sa VFL (Kapilian)

1mW o 10mW o ipasadya

Wave ID

Oo

Pag-charge sa Baterya  

Oo

Oras sa Operasyon

Ibabaw 16 mga oras

Suplay sa kuryente

AA * 3 mga baterya o AC/DC power supply adapter

*  Pagkahuman 5 mga minuto nga pagpainit, 20±3℃, CW, Konektor sa FC, nga adunay optic isolator

LCD

Color LCD 

Auto wavelength shifting with Wave ID  Oo, auto wavelength shifting 
Disabling Wavelength       Oo
Output Power Adjustable Oo   

 

Gidak-on(H*W*D) 

170mm * 97mm * 38mm

Display Range Mga 380g
Temperatura sa Pagtipig   -20 -- +60°C, < 90%RH
Operating Temperatura -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Modelo

VFL

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Blangko = N/A
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310/1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
Estandard
  • Dala nga bag  


  • Sertipiko sa pagkakalibrate


  • Manwal

  • Pagputos nga kahon

Kapilian

  • AC/DC adapter

Kontaka Kami