Fiber Multimeter

Balay » Mga produkto » Pagsulay ug Pagsukod » Fiber Multimeter

  • img/fiber_-73.jpg
  • /upfile/2018/07/20/20180720180033_116.jpg
  • /upfile/2018/07/20/20180720180046_981.jpg
  • /upfile/2018/07/20/20180720180102_560.jpg

lanot & Net Cable Meter APM80N

APM80N is a multi-functional device with four functions in one, including optical power meter, cable tester(RJ11, RJ45), VFL, LED light.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download

Optical Power Meter 

LED Light and“SOS”glint

Visual Fault Locator

Fiber and Copper cable tester in one unit

Wide measurement range, High resolution

OPM & VFL for SM and MM fiber

OPM with 2.5mm universal and FC, SC, ST

OPM with 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Auto power off (mahimong kanselahon)

Gahum nga awtonomiya sa 100 mga oras (OPM)

Modelo

APM80NT

APM80NC

Display Range

1310/1490/1550/1625: +10 ~ -70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

  850/1300: +10 ~ -60dBm 850/1300: +26 ~ -40dBm

Pagkatukma *

± 0.2 dB

Na-calibrate nga mga wavelength

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Ipakita ang Gahum sa Pagsulbad

0.01 dB

Linearity

±0.1dB

Konektor sa OPM

2.5mm universal ug FC (SC, ST adapter optional)

Konektor sa VFL

2.5mm universal

LED Kahayag

SOS code output

Net Test

RJ-45 and RJ-11

Awtomatikong Pagpatay

Walay operasyon sa 10 minuto (mahimong kanselahon), Ubos nga enerhiya sa baterya

Pag-charge sa Baterya

Oo

Kinabuhi sa Baterya

Ibabaw 100 mga oras (OPM)

Suplay sa kuryente

AA * 2 mga baterya o AC/DC power supply adapter

*At 20±3℃, CW, uban sa FC connector, -10dBm

Gidak-on(H*W*D)       

105mm *52mm * 34mm

Gibug-aton 

Mga 100g

Temperatura sa Pagtipig 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Operating Temperatura 

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                         APM80X-XX

Modelo

VFL

APM80NC= OPM(+26~ -50dBm) + Net Test

V01 = 1mw

APM80NT= OPM(+10~ -70dBm) + Net Test V10 = 10mw

Pananglitan: APM80NT-V01

Estandard

  • Dala nga bag  


  • Sertipiko sa pagkakalibrate


  • Manwal


  • Copper Cable Adapter

  • Pagputos nga kahon

Kapilian
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapter

Kontaka Kami
Datasheet & Manwal

APM80N Fiber & Cable Tester.pdf

APM80N manual.pdf

Sertipiko