OTDR

Balay » Mga produkto » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 pulgada nga Multi-Touch Screen OTDR APL-2

Ang APL-2 kay color multi-touch screen OTDR nga adunay standard optical power meter ug visual fault locator. Ang APL-2 adunay singlemode ug multimode, mahimo usab nga pagsulay pinaagi sa splitter.

Kontaka kami
  • Espesipikasyon
  • Impormasyon sa Pag-order
  • Pangutana
  • Mga download
  • Video
  • Gitukod-sa VFL ug OPM
  • 7 pulgada nga kolor LCD, Multi-touch nga screen
  • Multi-wavelength nga pagsulay ug pagpakita
  • Ang user-friendly nga OTDR simulation software nagpakita sa mga detalye sa mga panghitabo
  • Max. 5 mga wavelength, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Pag-input sa laser signal auto detection ug function sa pagpanalipod sa kaugalingon

LCD

7 pulgada nga kolor LCD, Multi-touch nga screen

Konektor

FC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) mabaylo nga adaptor o ipasadya

Lapad sa Pulso

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20kanato

Attenuation Dead Zone

4.0m

Dead Zone sa Hitabo

1.5m

Min. Distansya nga Resolusyon

0.1m

Resolusyon sa Pagkawala(dB)

0.001

Distansya sa gilay-on(m)

±(0.8+0.005% * Distansya sa Pagsulay + Resolusyon)

OPM Function

T:+8~-70dBm o C:+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC o SC adapter

VFL Function

1mW

Pagtipig

>10000 resulta

Baterya

7.4V/4.6AH Ma-rechargeable lithium-ion nga mga baterya

Dimensyon

246.5mm * 173.5mm * 70mm

Gibug-aton

Mahitungod sa 1.55 kg

Temperatura sa Pagtipig

-20 -- +60 , < 90%RH

Temperatura sa Operasyon

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR Module 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON Online nga OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB

36dB/34dB/34dB

MM OTDR Module 850nm/1300nm

AOR501-MM-A

22dB/24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=ceb&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR module 2                          X7- OPM module

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR module 2 adaptor             X8- OPM module adapter

X3- PON OTDR module adapter 2          X6- VFL module                              

Pananglitan: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=ceb&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=ceb&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

Estandard

  • APL-2  

  • CD sa pagtudlo 

  • Sertipiko sa pagkakalibrate

  • AC Cable 

  • AC/DC Adapter 


  • Nagdala nga Bag 

Kapilian
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC

  • LCU=LC/UPC

Kontaka Kami