OTDR

casa » Productes » OTDR

  • img/tk_33_fiber_launch_cable. jpg

Cable de llanxa de fibra de TK-33

"El detector de cables de fibra d'àudio el pot ajudar a trobar el cable de fibra d'objectiu fàcilment colpejant el cable. Quan trucant, Podeu trobar fluctuació de formes d'ona
i escoltar el ""Trucant"" veu a través d'auricularquotp;quot;

contacti'ns
  • Especificació
  • Investigació
  • Descàrregues

Fibra única manera d'espectre complet

Radis macrobending petit,complir amb l'estàndard G. 657A o G. 652D

Petit valor d'atenuació

Apte per a qualsevol medi de testimoni òptic

Llarg x ample x alt

27.5 x 15.3 x 7.6 cm

Tipus de fibra

G. 652D/G. 657A

Tipus de connector

Seleccionable FC/SC/LC

Tipus de polit

APC/UPC seleccionable

material

SR polipropilè

color

groc

pes

1kg(paquet inclòs )

Temperatura de funcionament

-40°C a 55°C

Pèrdua típica

<0.5dB @ 1310nm per 1000 metres

FLCX-X-X/X-X/X

Exemple: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

contacti'ns
Fitxa de dades & Manual

Cable de llanxa de fibra de TK-33. pdf

certificat

totop