PON Mesurador de potència

casa » Productes » Test i mesura » PON Mesurador de potència

  • img/pon_power_meter_epn90 -68. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091748_775. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091803_372. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091818_192. jpg

PON mesurador de potència EPN90

Color LCD. EPN90 PON Meter està dissenyat per a proves en línia amb 1000 traça l'emmagatzematge de dades,Els tècnics poden descarregar el resultat de testatge a PC mitjançant USB.

contacti'ns
  • Especificació
  • Informació d'ordenació
  • Investigació
  • Descàrregues

Per a proves de xarxa PON

Suport a la mesura en línia

Passar per mesurament

Avaluació ràpida mitjançant la funció PASS / FAIL

visualització 1310/1490/1550 resultats en una sola pantalla

Prova 3 longituds d’ona per separat i simultàniament

Garantia d'un any i interval de calibratge recomanat a tres anys

model

EPN90                EPN90-V10                 EPN90T                  EPN90C

Rang de mesura(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm / 1490 nm: +10 ~ - 50 dBm / 1550 nm: ~25 ~ - 45 dBm

Passar per la pèrdua

< 1.5 dB

Precisió *   

± 0.2 dB (senyal de ràfega:±dB0.5dB)

Jocs de llindar

10

Emmagatzematge de dades

1000

connector

SC / UPC ( o personalitzar )

Mòdul OPM

 NO                         NO                     +8~ -70dBm           +26~ -50dBm

Mòdul VFL

NO                        10mW                         NO                         NO

Apagada automàtica

Cap operació en 10 acta (es pot cancel lar), Energia de bateria baixa

Càrrega de la bateria

si

Connexió a PC si
Operar temps Dalt 20 hores
Font d'alimentació 3* Piles AA o adaptador d’alimentació CA / DC

* a 20±3℃,  amb connector SC/UPC, -10dBm

mida(H * W * D)

190mm * 90mm * 40mm

pes Quant a   400g
Temperatura d'emmagatzematge -20 -- +60°C, < 90%RH
Temperatura de funcionament -10 -- +50°C, < 90%RH

EPN90X-XX

model                                                                                                   connector

EPN90        = Mesura de potència PON                                                           UPC

EPN90T      = Mesura de potència PON + OPM(+8~-70dBm)                          APC

EPN90C      = Mesura de potència PON + OPM(+26~-50dBm)

Mesurador de potència EPN90-v10 = PON + 10mW VFL

Exemple: EPN90-APC, EPN90-V10-UPC, EPN90T-APC

Estàndard
  • Bossa de transport  


  • Certificat de calibratge


  • manual


  • CD

  • Caixa d'embalatge


  • Cable d'USB

opcional
  • Adaptador AC/DC

contacti'ns
totop