Font de llum òptica

casa » Productes » Test i mesura » Font de llum òptica

  • img/optical_laser_source_aos210. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113253_464. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843. jpg

Font làser òptic AOS210

Longituds d'ona màximes poden ser fins 5 longituds d'ona(dos multimode, tres monomode) en dos ports de sortida. També afegir "Desactivació de la longitud d'ona" funció, Si no hi ha necessitat d'una mica de longitud d'ona, hauríeu de fixar lquotngitud d'ona en "DESÚS" Estat. Treballar amb OPM AOP110, canviarà automàticament les longituds d'ona en cada 9 segon.

contacti'ns
  • Especificació
  • Informació d'ordenació
  • Investigació
  • Descàrregues

2~ 5 longituds d'ona + Vfl

Color LCD

Potència de sortida ajustable

Desactivació de la longitud d'ona       

Alta estabilització, aïllament òptic incorporat

270hz, 1KHz, 2La sortida de modulació de KHz

Construït en VFL (opcional)

CE, Certificat de la FDA

Canvi de longitud d'ona auto amb identificador d'ona, treball amb TriBrer OPM AOP110

Garantia d'un any i interval de calibratge recomanat a tres anys

model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

longitud d'ona(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Estabilització *

±0.05dB / 1 hour; ±0.1dB / 8 hores

Potència de sortida 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulació

270hz, 1KHz, 2KHz

connector

FC / PC (o personalitzar)

Apagada automàtica

Cap operació en 10 acta (es pot cancel lar), Energia de bateria baixa

Construir en VFL (opcional)

1mW o 10mW o personalitzen

Wave ID

si

Càrrega de la bateria  

si

Operar temps

Dalt 16 hores

Font d'alimentació

AA * 3 bateries o adaptador d'alimentació AC/DC

*  després 5 minuts d'escalfament, 20±3℃, CW, Connector FC, amb aïlladors òptics

LCD

Color LCD 

Canvi de longitud d'ona auto amb identificador d'ona  si, canvi de longitud d'ona automàtica 
Desactivació de la longitud d'ona       si
Potència de sortida ajustable si   

 

mida(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38mm

Visualitza l'interval Informació 380g
Temperatura d'emmagatzematge   -20 -- +60°C, < 90%RH
Temperatura de funcionament -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

model

Vfl

AOS210-M3M8             = 850/1300nm En blanc = N/A
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1MW
AOS210-S3S4S5          = 1310/1490-1550nm V10 = 10mW
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
Estàndard
  • Bossa de transport  


  • Certificat de calibratge


  • manual

  • Caixa d'embalatge

opcional

  • Adaptador AC/DC

contacti'ns
Fitxa de dades & Manual

Manual d'origen làser AOS210. pdf

Font làser AOS210. pdf

certificat

totop