OTDR

Dom » Proizvodi » OTDR

  • img / 7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113804_124.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113819_585.jpg
  • /upfile / 2018/08/21 / 20180821113835_774.jpg

7 inčni ekran s više dodira OTDR APL-2

APL-2 je OTDR ekran u boji sa više dodira sa standardnim optičkim mjeračem snage i vizualnim lokatorom grešaka. APL-2 ima i singlemode i multimode, Takođe može testirati putem razdjelnika.

Kontaktiraj nas
  • specifikacija
  • Informacije o naručivanju
  • istraga
  • Preuzimanja
  • Video
  • Ugrađeni VFL i OPM
  • 7 LCD zaslon u boji, Ekran sa više dodira
  • Testiranje i prikaz više talasne dužine
  • Korisnički OTDR simulacijski softver prikazuje detalje događaja
  • maksimum. 5 talasne dužine, 850nm / 1300nm / 1310nm / 1550nm / 1625nm
  • Automatska detekcija i automatska detekcija laserskog signala

LCD

7 LCD zaslon u boji, Ekran sa više dodira

konektor

FC / PC(850/1300/1310/1550), FC / APC (1625) izmjenjivi adapter ili prilagoditi

Pulse Width

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20nas

Prigušenje mrtve zone

4.0m

Mrtva zona događaja

1.5m

min. Rezolucija na daljinu

0.1m

Rezolucija gubitka(dB)

0.001

Nesigurnost na daljinu(m)

±(0.8+0.005% * Udaljenost ispitivanja + rezolucija)

OPM funkcija

T:+8~ -70dBm ili C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FC ili SC adapter

VFL funkcija

1mW

skladištenje

>10000 rezultata

baterija

7.4V / 4.6AH punjiva litijum-jonske baterije

dimenzija

246.5mm * 173,5 mm * 70 mm

težina

oko 1.55 kg

Temperatura skladištenja

-20 -- +60 , < 90%RH

Radna temperatura

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR modul 1310nm / 1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON Online OTDR 1310nm / 1550nm / 1625nm

AOR501-PB

36dB / 34dB / 34dB

MM OTDR modul 850nm / 1300nm

AOR501-MM-A

22dB / 24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=bs&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR modul 2                          X7- OPM modul

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR modul 2 adapter             X8- OPM modulski adapter

X3- PON OTDR modul adapter 2          X6- VFL modul                              

Primjer: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=bs&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=bs&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

standard

  • APL-2  

  • CD sa uputama 

  • Certifikat o kalibraciji

  • AC kabel 

  • AC / DC adapter 


  • Torba za nošenje 

opcionalno
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Kontaktiraj nas
totop