Други

У дома » Продукти » Инструменти за влакна » Други

  • tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 голи влакна

Свържете се с нас
  • спецификация
  • Разследване
  • Downloads

Пълноспектърни едномодно влакно

Малък макропов радиа,съответствие със стандарт G.657A или G.652D

Малка стойност на затисяване

Подходящ за всеки оптичен тестис

Тип на нишките G.652D/G.657A
Материал SR Полипропилен
Работна температура -40℃ до 55 ℃
Типична загуба <0.35на 1310 nm
дължина 1km,2km,3km,4km или персонализирате


Свържете се с нас
Лист с данни и ръчен

TK-32 голи влакна Бобина.

сертификат

на върха