Фибромултицемер

У дома » Продукти » Изпитване и измерване » Фибромултицемер

  • IMG / оптичен загуба на тест-комплект-bou350-88.jpg
  • /upfile / 2020/05/29 / 20200529151900_602.jpg
  • /upfile / 2020/05/29 / 20200529151926_994.jpg
  • /upfile / 2020/05/29 / 20200529151942_360.jpg

Комплект за изпитване на оптична загуба BOU350

Комбиниране на OPM и OLS в едно устройство, често наричани оптични тестове за загуби. Може да се използва и като оптичен измервателен уред или източник на светлина.

Свържете се с нас
  • спецификация
  • Информация за поръчка
  • Разследване
  • Downloads

ОпМ,OLS в едно устройство 

Измервайте оптичното затихване

Режим на икономия на енергия

OPM с 850/1300/1310/1490/1550 / 1625nm

Настройка на референтната стойност за всяка дължина на вълната

Автономна автономност на 100 часа

Едногодишна гаранция и тригодишен препоръчван интервал на калибриране

Източник на светлина

M3M8

За да се

За да се

дължина на вълната (нм)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Изходяща мощност

> - 6dBm при 1310 nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 200лв.

Модулация

270Hz, 1KHz, 2KHz

Съединител

FC/PC

Електромер

 

точност *

± 0.2Db

Калибрирани дължини на вълните

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625нм

Съхранение на данни 1000 Следи

Детектор за тон

да

Набор от референтни стойности

да

Съединител

Фк & 2.5мм (Sc, ST по избор)

Автоматично изключване

Не е имало операция в 10 минути (може да бъде отменено), Ниска батерия

Зареждане на батерията

да

Захранване

2 * AA батерии или AC/DC адаптер

* на 20±3℃, CW, с FC конектор, -10Мокпо

размер(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

тегло 

Около 180 гр

Температура на съхранение 

-20 -- +60°° С, < 90%RH

Работна температура 

-10 -- +50°° С, < 90%RH

BOU350 -X

Модул за измерване на мощност

Модул за лазерна сук

2000000000000000 = ОПМ(+6- Не се и т.н.)

M3M8     1300nm

2000000000000000 = ОПМ(+26~ -50dBm) За да се     1310/ 1550nm
  За да се  1310/1490/1550nm

Пример: BOU350T-S3S5

стандарт

  • Чанта за носене  


  • Ръководство


  • Сертификат за калибриране

  • Опаковъчна кутия

по избор
  • Адаптер за фр


  • SC адаптер


  • ST адаптер 


  • Адаптер за променлив ток/постоянен ток


  • FC мъжки към LC женски адаптер

Свържете се с нас
Лист с данни и ръчен

BOU350 Тестер за загуба.pdf

BOU350 ръководство EN.pdf

сертификат

на върха