Оптичен източник на светлина

У дома » Продукти » Изпитване и измерване » Оптичен източник на светлина

  • optical_laser_source_aos210.jpg
  • /2018/07/24/20180724113253_464.jpg
  • /2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Оптичен лазерен източник AOS210

Максималните дължини на вълните могат да бъдат до 5 Дължини(две мултимодални, три единични) на два изходни порта. Също така добавете "Деактивиране на дължината на вълната" функция, ако няма нужда отquotкаква дължина на вълната, трябва да зададете дължината на вълната в "UNUSE" Статут. Работа с OPM AOP110, тя ще променя дължините на вълните автоматично във всеки 9 секунди.

Свържете се с нас
  • спецификация
  • Информация за поръчка
  • Разследване
  • Downloads

2~5 дължини на вълните + Vfl

Цветен LCD

Регулируема изходна мощност

Деактивиране на дължината на вълната       

Висока стабилизация, вграден оптичен изолатор

270Hz, 1KHz, 2KHz модулация на изхода

Вграден VFL (по избор)

CE, Сертификат на FDA

Автоматично превключване на дължината на вълната с ИД на вълната, работа с ТриБр.

Едногодишна гаранция и тригодишен препоръчван интервал на калибриране

Модел

M8         M3         S3         S4        S5        S6          1000000000            10 000 000

дължина на вълната(нм)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Стабилизация *

±0.05dB / 1 час; ±0DbdB / 8 часа

Изходяща мощност 

> - 6dBm при 1310 nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 200лв.

Модулация

270Hz, 1KHz, 2KHz

Съединител

FC/PC (или персонализирайте)

Автоматично изключване

Не е имало операция в 10 минути (може да бъде отменено), Ниска батерия

Вградете VFL (по избор)

1mW или 10mW или да персонализирате

Ид на вълната

да

Зареждане на батерията  

да

Време за работа

Над 16 часа

Захранване

АА * 3 батерии или адаптер за захранване

*  След 5 минути загряване, 20±3℃, CW, FC конектор, с оптичен изолатор

LCD

Цветен LCD 

Автоматично превключване на дължината на вълната с ИД на вълната  да, автоматично превключване на дължината на вълната 
Деактивиране на дължината на вълната       да
Регулируема изходна мощност да   

 

размер(H*W*D) 

170mm * 97mm * 38mm

Обхват на показване Около 380гр
Температура на съхранение   -20 -- +60°° С, < 90%RH
Работна температура -10 -- +50°° С, < 90%RH

AOS210-X-XX

Модел

Vfl

1000000000000000000000000000000             1300nm Празно = N/A
1000000000000000000000000000000              1310/ 1550nm V01 = 1mw
1000000000000000000000000000000000000          = 1310/1490-1550nm V10 = 10 mw
1000000000000000000000000000000000000          = 1310/1550/1625nm  
1000000000000000000000000000000000000000000     = 850/1300/1310/1550nm  
1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
стандарт
  • Чанта за носене  


  • Сертификат за калибриране


  • Ръководство

  • Опаковъчна кутия

по избор

  • Адаптер за променлив ток/постоянен ток

Свържете се с нас
на върха