Оптичен източник на светлина

У дома » Продукти » Изпитване и измерване » Оптичен източник на светлина

  • optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724130839_939.jpg

Оптичен лазерен източник AOS200

Източник на висока стабилизация на светлината AOS200 може да бъде двойна или тройна дължина на вълната. Изход на автоматичен вълнен идентификатор, работи с TriBrer OPM AOP100, за да помогне на техника да тества загубата на влакна.

Свържете се с нас
  • спецификация
  • Информация за поръчка
  • Разследване
  • Downloads

1~ 3 дължини на вълната + Vfl

Висока стабилизация, вграден оптичен изолатор

270Hz, 1KHz, 2KHz модулация на изхода

Вграден VFL (по избор)

Режим на икономия на енергия

Изход на автоматичен вълнен идентификатор, работа с TriBrer OPM AOP100

Едногодишна гаранция и тригодишен препоръчван интервал на калибриране

Модел

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

дължина на вълната(нм)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Стабилизация *

±0.05dB / 1 час; ±0DbdB / 8 часа

Изходяща мощност 

> - 6dBm при 1310 nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 200лв.

Модулация

270Hz, 1KHz, 2KHz

Съединител

FC/PC (или персонализирайте)

Автоматично изключване

Не е имало операция в 10 минути (може да бъде отменено), Ниска батерия

Вградете VFL (по избор)

1mW или 10mW или да персонализирате

Ид на вълната

да

Зареждане на батерията  

да

Време за работа

Над 40 часа

Захранване

АА * 3 батерии или адаптер за захранване

*  След 5 минути загряване, 20±3℃, CW, FC конектор, с оптичен изолатор

размер(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Обхват на показване Около 380гр
Температура на съхранение -20 -- +60°° С, < 90%RH
Работна температура -10 -- +50°° С, < 90%RH

AOS200-X-XX

Модел

Vfl

AOS200-M3M8    1300nm Празно = N/A
AOS200-S3S5     1310/ 1550nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10 mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550 / 1625nm  
стандарт
  • Чанта за носене  


  • Сертификат за калибриране


  • Ръководство

  • Опаковъчна кутия

по избор

  • Адаптер за променлив ток/постоянен ток

Свържете се с нас
Лист с данни и ръчен

AOS200 Laser Source ръководство.pdf

AOS200 лазерен източник.pdf

сертификат

на върха