OTDR

Ev » Məhsullar » OTDR

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Fiber Başlatma Kabel

"Audio Fiber Kabel Detektoru kabeli döyərək hədəf lifli kabeli asanlıqla tapmağınıza kömək edə bilər. Tıqqıldıqda, dalğa formasının dəyişməsini tapa bilərsiniz
və eşitmək ""döymək"" voice via earphone."

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sorğu
  • Yükləmələr

Tam spektrli tək rejimli lif

Kiçik makro bükülmə radiusları,G.657A və ya G.652D standartına uyğundur

Kiçik zəifləmə dəyəri

İstənilən optik sınaq mühiti üçün uyğundur

Length x Width x Height

27.5 x 15.3 x 7.6cm

Lif növü

G.652D/G.657A

Connector Type

FC/SC/LC selectable

Polishing Type

APC/UPC selectable

Material

SR Polipropilen

Rəng

Yellow

Çəki

1Kiloqram(package included )

İşləmə temperaturu

-40°C to +55°C

Tipik Zərər

<0.5dB @ 1310nm for 1000 meters

FLCX-X-X/X-X/X

Misal: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

Sertifikat