qeyriləri

Ev » Məhsullar » Fiber Alətlər » qeyriləri

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Bare Fiber Reel

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • spesifikasiya
  • araşdırma
  • Yükləmələr

Tam spektrli tək rejimli lif

Kiçik macrobending radii,G.657A və ya G.652D standartına uyğun gəlir

Kiçik dəyərsizləşmə dəyəri

Hər hansı bir optik test mühiti üçün uyğundur

fiber Type G.652D / G.657A
material SR Polipropilen
Əməliyyat Temperatur -40℃ 55 ℃
Tipik zərər <0.35dB / km @ 1310nm
uzunluq 1km,2km,3km,4km və ya özelleştirin


Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat cədvəli & dərslik

TK-32 Bare Fiber Reel.pdf

arayış

totop