Digərləri

Ev » Məhsullar » Fiber Alətlər » Digərləri

  • img/tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Çılpaq Fiber Makar

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sorğu
  • Yükləmələr

Tam spektrli tək rejimli lif

Kiçik makro bükülmə radiusları,G.657A və ya G.652D standartına uyğundur

Kiçik zəifləmə dəyəri

İstənilən optik sınaq mühiti üçün uyğundur

Lif növü G.652D/G.657A
Material SR Polipropilen
İşləmə temperaturu -40 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=55335.453527 from this server. That’s all we know.

Tipik Zərər <0.35dB/km @ 1310nm
Uzunluq 1km,2km,3km,4km və ya fərdiləşdirin


Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

TK-32 Bare Fiber Reel.pdf

Sertifikat