Fiber Multimetr

Ev » Məhsullar » Test və Ölçmə » Fiber Multimetr

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

Optik İtki Test Seti BOU350

Combining OPM and OLS in one device, often called as optical loss test sets. It can be also used as optical power meter or light source.

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sifariş Məlumatı
  • Sorğu
  • Yükləmələr

OPM,OLS in one device 

Measure optical attenuation

Enerjiyə qənaət rejimi

850/1300/1310/1490/1550/1625nm ilə OPM

Reference value setting for every single wavelength

Hakimiyyət muxtariyyəti 100 hours

Bir illik zəmanət və üç illik tövsiyə olunan kalibrləmə intervalı

Light Source

M3M8

S3S5

S3S4S5

Dalğa uzunluğu (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Çıxış gücü

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulyasiya

270Hz, 1KHz, 2KHz

Bağlayıcı

FC/PC

Power Meter

 

Dəqiqlik *

± 0.2dB

Kalibrlənmiş Dalğa Uzunluqları

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Məlumat Saxlama 1000 izlər

Tone Detector

Bəli

Reference Value Set

Bəli

Bağlayıcı

FK & 2.5mm UPP (SC, ST optional)

Avtomatik söndürmə

Əməliyyat yoxdur 10 dəqiqə (ləğv edilə bilər), Aşağı batareya enerjisi

Batareyanın doldurulması

Bəli

Enerji təchizatı

2 * AA batteries or AC/DC adapter

* 20-də±3℃, CW, FC konnektoru ilə, -10dBm, SM lifi

Ölçü(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Çəki 

About 180g

Saxlama temperaturu 

-20 -- +60°C, < 90%RH

İşləmə temperaturu 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Power Meter Module

Laser Souce Module

BOU350T = OPM(+6~ -70dBm)

M3M8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550nm

Misal: BOU350T-S3S5

Standart

  • Daşıma çantası  


  • Manual


  • Kalibrləmə sertifikatı

  • Qablaşdırma qutusu

Könüllü
  • FC adapteri


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapteri


  • FC male to LC female adapter

Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

BOU350 Loss Tester.pdf

BOU350 manual EN.pdf

Sertifikat