Optik İşıq Mənbəsi

Ev » Məhsullar » Test və Ölçmə » Optik İşıq Mənbəsi

  • img/optical_laser_source_els10.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101839_978.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723101905_736.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723161958_507.jpg

Optik Lazer Mənbə ELS10

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sifariş Məlumatı
  • Sorğu
  • Yükləmələr

Yüksək sabitləşmə, daxili optik izolyator   

270Hz, 1KHz, 2KHz modulyasiya çıxışı

Avtomatik Dalğa ID çıxışı, TriBrer OPM EPM30 ilə işləmək

Enerjiyə qənaət rejimi

1Bir portdan ~3 dalğa uzunluğunda çıxış

Bir illik zəmanət və üç illik tövsiyə olunan kalibrləmə intervalı

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Dalğa uzunluğu(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilləşmə *

±0.05dB / 1 saat; ±0.1dB / 8 hours

Çıxış gücü 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulyasiya

270Hz, 1KHz, 2KHz

Bağlayıcı

FC/PC (və ya digər bağlayıcıları fərdiləşdirin)

Dalğa ID

Bəli

Avtomatik söndürmə

Əməliyyat yoxdur 10 dəqiqə (ləğv edilə bilər), Aşağı batareya enerjisi

Batareyanın doldurulması

Bəli

İşləmə vaxtı

Yuxarıda 16 hours

Enerji təchizatı

AA * 3 batareyalar və ya AC/DC enerji təchizatı adapteri

* sonra 5 dəqiqə istiləşmə, 20¡À3¡æ, CW, FC birləşdiricisi, optik izolyator ilə

Ölçü(H*W*D)

190mm * 90mm * 40mm

Çəki

Təxminən 480 q

Saxlama temperaturu

-20 -- +60°C, < 90%RH

İşləmə temperaturu

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                                   ELS10-X

ELS10-M3M8= 850/1300nm

ELS10-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm

ELS10-S3S5 = 1310/1550nm

ELS10-S3S4S6 = 1310/1490/1625nm

ELS10-S4     = 1490nm ELS10-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm
ELS10-S6     = 1625nm ELS10-S4S5S6 = 1490/1550/1625nm
Standart
  • Daşıma çantası  


  • Kalibrləmə sertifikatı


  • Manual

  • Qablaşdırma qutusu

Könüllü
  • AC/DC adapteri

Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

ELS10 Lazer Mənbəsi manual.pdf

ELS10 Lazer Mənbəsi.pdf

Sertifikat