Optik İşıq Mənbəsi

Ev » Məhsullar » Test və Ölçmə » Optik İşıq Mənbəsi

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Optik Lazer Mənbəsi AOS200

High-stabilization Light Source AOS200 can be Dual or Triple wavelength. Avtomatik Dalğa ID çıxışı, work with TriBrer OPM AOP100 to help technician to test the fiber loss.

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sifariş Məlumatı
  • Sorğu
  • Yükləmələr

1~3 wavelengths + VFL

Yüksək sabitləşmə, daxili optik izolyator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulyasiya çıxışı

VFL-də qurulmuşdur (isteğe bağlıdır)

Enerjiyə qənaət rejimi

Avtomatik Dalğa ID çıxışı, work with TriBrer OPM AOP100

Bir illik zəmanət və üç illik tövsiyə olunan kalibrləmə intervalı

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Dalğa uzunluğu(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilləşmə *

±0.05dB / 1 saat; ±0.1dB / 8 hours

Çıxış gücü 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulyasiya

270Hz, 1KHz, 2KHz

Bağlayıcı

FC/PC (və ya fərdiləşdirin)

Avtomatik söndürmə

Əməliyyat yoxdur 10 dəqiqə (ləğv edilə bilər), Aşağı batareya enerjisi

VFL-də qurun (Könüllü)

1mW və ya 10mW və ya fərdiləşdirin

Dalğa ID

Bəli

Batareyanın doldurulması  

Bəli

İşləmə vaxtı

Yuxarıda 40 hours

Enerji təchizatı

AA * 3 batareyalar və ya AC/DC enerji təchizatı adapteri

*  sonra 5 dəqiqə istiləşmə, 20±3℃, CW, FC birləşdiricisi, optik izolyator ilə

Ölçü(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Ekran diapazonu Təxminən 380 q
Saxlama temperaturu -20 -- +60°C, < 90%RH
İşləmə temperaturu -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

Model

VFL

AOS200-M3M8    = 850/1300nm Boş = N/A
AOS200-S3S5     = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10 mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
Standart
  • Daşıma çantası  


  • Kalibrləmə sertifikatı


  • Manual

  • Qablaşdırma qutusu

Könüllü

  • AC/DC adapteri

Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

AOS200 Laser Source manual.pdf

AOS200 Laser Source.pdf

Sertifikat