OTDR

Ev » Məhsullar » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Mini Palm OTDR AOR-500

AOR500 OTDR ilə 3.5 düymlük TFT rəngli LCD möhkəmdir, xurma dizaynı, texniki işçilərə lif uzunluğunu ölçməyə kömək etmək üçün FTTx layihələrində istifadə olunur, zəifləmə itkisi.

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sifariş Məlumatı
  • Sorğu
  • Yükləmələr
  • Video

● Avtomatik bir düyməli sınaq

● Yeni başlayanlar və ekspertlər üçün işləmək asandır

● Giriş lazer siqnalının avtomatik aşkarlanması və özünümüdafiə

● İnteqrasiya edilmiş PALM dizaynı, kiçik,  işıq, daşımaq asan

● Yüksək kontrastlı rəngli TFT LCD

● PC bağlantısı üçün USB port

● Daxili VFL

● Yüksək sürətli siqnal emalı, qısa test vaxtı və sürətli analiz

● İstifadəçi dostu OTDR simulyasiya proqramı hadisələrin təfərrüatlarını göstərir

Model AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Dinamik aralıq* 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB/34dB
Maks.Məsafə** 80km 100km 120km 120km
Dalğa uzunluğu 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625filtr ilə nm

Hadisə Ölü Zona ***

1.5m

Zəifləmə ölü zonası 8.0m

Pulse Genişliyi

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10bizə

Məsafə qeyri-müəyyənliyi

±(0.8m ± 0.001% * testing distance ± görüntü imkanı)

Zərərlərin həlli

0.001dB

Min.Distance Resolution

1m

Bağlayıcı

FC/PC (1310/1550), FC/APC (1625) dəyişdirilə bilən adapter və ya fərdiləşdirin

VFL

1mVt

Məlumat Saxlama

> 10000 izlər (standart 1 GB SD kart)

Ekran

3.5 düymlük TFT rəngli LCD

İnterfeys USB

Batareya

Daxili təkrar doldurulan batareya

İş vaxtı

>10 saat (Bellcore TR-NWT-001138)

Ölçü(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Çəki Təxminən 750 q
Saxlama temperaturu -20 -- +60 ℃, < 90%RH
İşləmə temperaturu -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Standart

  • Daşıma çantası


  • İstifadəçi kitabçası


  • Kalibrləmə Sertifikatı


  • USB kabel


  • AC/DC adapteri

Könüllü

  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC


  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC


  • LCU=LC/UPC

Bizimlə əlaqə saxlayın
Məlumat vərəqi & Təlimat

AOR500 OTDR manual.pdf

AOR500 OTDR.pdf

AOR500-P PON OTDR təlimatı TriBrer.pdf

 

Sertifikat
  • Şərəf

    FOT-100 CE