OTDR

Ev » Məhsullar » OTDR

  • img/32-inch-otdr-tb-600-58.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095425_329.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095436_690.jpg

3.2 inch OTDR TB-600

TB-600 OTDR with 3.2 düym rəngli LCD, xurma dizaynı, automatic one-button test, mainly used in FTTX projects.

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sorğu
  • Yükləmələr

Built-in VFL, OPM, OLS

3.2 düym rəngli LCD

Avtomatik bir düyməli test

Əl dizaynı, light weight and portable

Giriş işığının avtomatik aşkarlanması və qorunması

İnsanlaşmış OTDR proqramı ətraflı sınaq hesabatları təqdim edir        

 

Dalğa uzunluğu     1550nm ± 20nm
Dynamic range 20dB
Məsafə Ayarı Maks. 80km
OTDR birləşdiricisi FC/UPC və ya fərdiləşdirilmiş
Pulse eni 5ns~10us
Zamanın ölçülməsi 5~180-lər
Attenuation dead zone 8m
Event dead zone 3m
LCD 3.2 düymlük LCD
OPM funksiyası +26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
VFL funksiyası 1mW or customized
Saxlama Daxili yaddaş və ya TF kartı (isteğe bağlıdır)
Rabitə interfeysi Micro USBx1
Batareya 3.7V, 2400mAh litium polimer batareya
İşləmə temperaturu 0 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=852170.734074 from this server. That’s all we know.

Saxlama temperaturu -20 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=126381.515613 from this server. That’s all we know.

Nisbi rütubət <90%
Çəki 333g
Ölçü 168mmx95mmx38mm

TB-600-FCU, OTDR FC/UPC connector

TB-600-SCU, OTDR SC/UPC connector

TB-600-SCA, OTDR SC/APC connector

Bizimlə əlaqə saxlayın
üst