OTDR

Ev » Məhsullar » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 düymlük Multi-Touch Screen OTDR APL-2

APL-2 standart optik gücölçən və vizual nasazlıq aşkarlayıcısı olan rəngli multi-touch ekran OTDR-dir.. APL-2 həm tək rejimə, həm də çox rejimə malikdir, həmçinin splitter vasitəsilə test edə bilər.

Bizimlə əlaqə saxlayın
  • Spesifikasiya
  • Sifariş Məlumatı
  • Sorğu
  • Yükləmələr
  • Video
  • Daxili VFL və OPM
  • 7 düym rəngli LCD, Multitouch ekran
  • Çox dalğa uzunluğunun sınaqdan keçirilməsi və göstərilməsi
  • İstifadəçi dostu OTDR simulyasiya proqramı hadisələrin təfərrüatlarını göstərir
  • Maks. 5 dalğa uzunluqları, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Giriş lazer siqnalının avtomatik aşkarlanması və özünü qoruma funksiyası

LCD

7 düym rəngli LCD, Multitouch ekran

Bağlayıcı

FC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) dəyişdirilə bilən adapter və ya fərdiləşdirin

Pulse Genişliyi

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20bizə

Zəifləmə ölü zonası

4.0m

Hadisə Ölü Zona

1.5m

Min. Məsafə Qətiyyəti

0.1m

Zərərlərin həlli(dB)

0.001

Məsafə Qeyri-müəyyənliyi(m)

±(0.8+0.005% * Test məsafəsi + Görüntü imkanı)

OPM funksiyası

T:+8~-70dBm və ya C:+26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, FK və ya SC adapteri

VFL funksiyası

1mVt

Saxlama

>10000 nəticələr

Batareya

7.4V/4.6AH Yenidən doldurulan litium-ion batareyalar

Ölçü

246.5mm*173.5mm*70mm

Çəki

Haqqında 1.55 Kiloqram

Saxlama temperaturu

-20 -- +60 , < 90%RH

Əməliyyat temperaturu

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR Modulu 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON Onlayn OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB

36dB/34dB/34dB

MM OTDR Modulu 850nm/1300nm

AOR501-MM-A

22dB/24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR modulu 2                          X7- OPM modulu

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR modulu 2 adapter             X8- OPM modul adapteri

X3- PON OTDR modul adapteri 2          X6- VFL modul                              

Misal: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=az&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

Standart

  • APL-2  

  • Təlimat cd 

  • Kalibrləmə Sertifikatı

  • AC kabel 

  • AC/DC adapteri 


  • Daşıma Çantası 

Könüllü
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU=SC/UPC

  • LCU=LC/UPC

Bizimlə əlaqə saxlayın