PON Power meter

huis » produkte » Toets en meting » PON Power meter

  • img / pon_power_meter_epn90-68.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724091748_775.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724091803_372.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724091818_192.jpg

PON Power meter EPN90

Kleur LCD. EPN90 PON Meter is ontwerp vir PON aanlyntoetse met 1000 spoor data stoor,Tegnici kan die toetsresultaat via 'n rekenaar na 'n rekenaar aflaai.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads

Vir PON netwerk toets

Ondersteuning aanlyn meting

Gaan deur meting

Vinnige assessering deur SLAAG/versuim funksie

vertoning 1310/1490/1550 resultate op een skerm

Toets 3 golflengtes afsonderlik en gelyktydig

Een-jaar waarborg en drie-jaar aanbeveel kalibrasie interval

model

EPN90                EPN90-V10                 EPN90T                  EPN90C

Metingsbereik(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm / 1490 nm: +10 ~ - 50 dBm / 1550 nm: ~25 ~ - 45 dBm

Slaag deur verlies

< 1.5 dB

akkuraatheid *   

± 0.2 dB (gebarssein:± 0.5dBdB

Drempel stel

10

Data stoor

1000

aansluiting

SC/UPC ( of pas )

OPM Module

 NO                         GEEN                     +8~ -70dBm           +26~-50dBm

VFL module

NO                        10mW                         NO                         GEEN

Outomatiese krag af

Geen operasie in 10 minute (kan gekanselleer word), Laebattery-energie

Battery-lading

Ja

Koppel aan rekenaar Ja
Werk tyd Bogenoemde 20 ure
Kragtoevoer 3* AA-batterye of wisselstroomadapter

* op 20±3℃,  met SC / UPC-aansluiting, -10dBm

grootte(H * W * D)

190mm * 90mm * 40mm

gewig oor   400g
Stoor temperatuur -20 -- +60°C, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, < 90%RH

EPN90X-XX

model                                                                                                   aansluiting

EPN90        = PON Power meter                                                           UPC

EPN90T      = PON Power meter + OMWENTELINGE per MINUUT(+8~-70dBm)                          APC

EPN90C      = PON Power meter + OMWENTELINGE per MINUUT(+26~-50dBm)

EPN90-V10 = PON kragmeter + 10mW VFL

voorbeeld: EPN90-APC, EPN90-V10-UPC, EPN90T-APC

Standard
  • Drasak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • handleiding


  • CD

  • Verpakking boks


  • USB-kabel

opsioneel
  • AC/DC Adapter

Kontak Ons
totop