PON Power Meter

Tuis » Produkte » Toets en Meting » PON Power Meter

  • img/pon_power_meter_epn90-68.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091748_775.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091803_372.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724091818_192.jpg

PON Kragmeter EPN90

Color LCD. EPN90 PON Meter is designed for PON online testing with 1000 traces data storage,Technicians can download the testing result to PC via USB.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestelinligting
  • Ondersoek
  • Aflaaie

Vir PON-netwerktoetsing

Ondersteun aanlyn meting

Gaan deur meting

Vinnige assessering deur SLAAG/MIS funksie

Vertoon 1310/1490/1550 lei tot een skerm

Toets 3 golflengtes afsonderlik en gelyktydig

Een jaar waarborg en drie jaar aanbevole kalibrasie interval

Model

EPN90                EPN90-V10                 EPN90T                  EPN90C

Meetreeks(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 45 dBm

Gaan deur verlies

< 1.5 dB

Akkuraatheid *   

± 0.2 dB (bars sein:± 0.5dB)

Drempel stel

10

Databerging

1000

Koppelaar

SC/UPC ( of pasmaak )

OPM module

 NO                         GEEN                     +8~-70dBm           +26~-50dBm

VFL module

NO                        10mW                         NO                         GEEN

Outo-krag af

Geen operasie in nie 10 minute (gekanselleer kan word), Lae battery energie

Battery laai

Ja

Koppel aan rekenaar Ja
Bedryfstyd Hierbo 20 ure
Kragtoevoer 3* AA-batterye of AC/DC-kragtoevoeradapter

* om 20±3℃,  met SC/UPC-aansluiting, -10dBm

Grootte(H*W*D)

190mm *90 mm * 40mm

Gewig oor   400g
Stoor temperatuur -20 -- +60°C, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, < 90%RH

EPN90X-XX

Model                                                                                                   Koppelaar

EPN90        = PON Kragmeter                                                           UPC

EPN90T      = PON Kragmeter + OPM(+8~ -70dBm)                          APC

EPN90C      = PON Kragmeter + OPM(+26~ -50dBm)

EPN90-V10 = PON Power Meter + 10mW VFL

Voorbeeld: EPN90-APC, EPN90-V10-UPC, EPN90T-APC

Standaard
  • Dra sak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • Handleiding


  • CD

  • Pak boks


  • USB cable

Opsioneel
  • AC/DC adapter

Kontak Ons
Datasheet & Manual

EPN90 PON OPM manual.pdf

EPN90 PON Power Meter.pdf

 

Sertifikaat