PON Power meter

huis » produkte » Toets en meting » PON Power meter

  • img / pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724100150_935.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724100205_668.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724100220_142.jpg

PON Power meter AOF500

AOF500 PON kragmeter is ontwerp vir PON netwerk toetsing. Dit kan 1310nm toets en vertoon, 1490nm, 1550nm golflengtes in een tyd, en kan 1310nm-burstsein opspoor.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads

Vir PON netwerk toets

Ondersteuning aanlyn meting

Gaan deur meting

Vinnige assessering deur SLAAG/versuim funksie

vertoning 1310/1490/1550 resultate op een skerm

Toets 3 golflengtes afsonderlik en gelyktydig

Een-jaar waarborg en drie-jaar aanbeveel kalibrasie interval

model

AOF500           AOF500-V10              AOF500T                  AOF500C

Metingsbereik(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm / 1490 nm: +10 ~ - 50 dBm / 1550 nm: ~25 ~ - 50 dBm

Slaag deur verlies

< 1.5 dB

akkuraatheid *   

± 0.2 dB (gebarssein:± 0.5dBdB

Drempel stel

10

Data stoor

1000

aansluiting

SC/UPC ( of pas )

OPM Module

 NO                      GEEN                     +8~ -70dBm             +26~-50dBm

VFL module

 NO                     10mW                       NO                           GEEN

Outomatiese krag af

Geen operasie in 10 minute (kan gekanselleer word), Laebattery-energie

Battery-lading

Ja

Koppel aan rekenaar Opsionele funksie
Werk tyd Bogenoemde 36 ure
Kragtoevoer 3* AA-batterye of wisselstroomadapter(220VAC, 50Hz)

* op 20±3℃,  met SC / UPC-aansluiting, -10dBm

grootte(H * W * D)

190mm * 90mm * 40mm

gewig oor   450g
Stoor temperatuur -20 -- +60°C, 0 -- 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, 0 -- 90%RH

AOF500X-XX-XX

model                                                                                     PC-verbinding               aansluiting

AOF500        = PON Power meter                                            U = PC connection        SCA = SC / APC

AOF500T      = PON Power meter + OMWENTELINGE per MINUUT(+8~-70dBm)           Leë = N/A                  SCU = SC / UPC              

AOF500C      = PON Power meter + OMWENTELINGE per MINUUT(+26~-50dBm)

AOF500-V10 = PON kragmeter + 10mW VFL

voorbeeld: AOF500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Standard
  • Drasak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • handleiding

  • Verpakking boks

opsioneel
  • AC/DC Adapter


  • CD 

Kontak Ons
Datablad & handleiding

AOF500 PON OPM handleiding.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

sertifikaat

totop