Vesel multimeter

Tuis » Produkte » Toets en Meting » Vesel multimeter

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

Optical Loss Test Set BOU350

Combining OPM and OLS in one device, often called as optical loss test sets. It can be also used as optical power meter or light source.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestelinligting
  • Ondersoek
  • Aflaaie

OPM,OLS in one device 

Measure optical attenuation

Energiebesparingsmodus

OPM with 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Reference value setting for every single wavelength

Mag outonomie van 100 ure

Een jaar waarborg en drie jaar aanbevole kalibrasie interval

Ligbron

M3M8

S3S5

S3S4S5

Golflengte (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Uitset krag

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasie

270Hz, 1KHz, 2KHz

Koppelaar

FC/PC

Kragmeter

 

Akkuraatheid *

± 0.2dB

Gekalibreerde golflengtes

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Databerging 1000 spore

Toondetektor

Ja

Verwysingswaarde Stel

Ja

Koppelaar

FC & 2.5mm UPP (SC, ST optional)

Outo-krag af

Geen operasie in nie 10 minute (gekanselleer kan word), Lae battery energie

Battery laai

Ja

Kragtoevoer

2 * AA batteries or AC/DC adapter

* om 20±3℃, CW, met FC-aansluiting, -10dBm, SM vesel

Grootte(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Gewig 

Ongeveer 180g

Stoor temperatuur 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Werkstemperatuur 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Kragmetermodule

Laserbronmodule

BOU350T = OPM(+6~ -70dBm)

M3M8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550nm

Voorbeeld: BOU350T-S3S5

Standaard

  • Dra sak  


  • Handleiding


  • Kalibrasie sertifikaat

  • Pak boks

Opsioneel
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapter


  • FC manlike na LC vroulike adapter

Kontak Ons
Datasheet & Manual

BOU350 Loss Tester.pdf

BOU350 handleiding EN.pdf

Sertifikaat