Optiese lig bron

huis » produkte » Toets en meting » Optiese lig bron

  • IMG/optical_laser_source_bou350 -17. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142530_782 .jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142544_831. jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142558_524 .jpg

Optiese laser bron BOU350

BOU350 OLS is hoë stabilisering met 1 ~ 3 golflengtes van een hawe en dit het 'n ingeboude optiese isolator. BOU350 het ook 270Hz, 1kHz, 2kHz modulasie uitset.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads

1~ 3 golflengtes uitset van een hawe

Hoë stabilisering, ingeboude optiese isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulasie uitset

Energie stoor af

Motor-golf ID uitset, werk saam met TriBrer OPM BOU350

Een-jaar waarborg en drie-jaar aanbeveel kalibrasie interval

model

M8              M3            S3             S4             S5                S6

golflengte(nm)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Stabilisering

±0.05dB / 1 uur;±0.1ddB/ 8 ure

Uitset krag

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasie

270Hz, 1KHz, 2KHz

aansluiting

FC/PC (of pas)

Outomatiese krag af

Geen operasie in 10 minute (kan gekanselleer word), Laebattery-energie

Battery-lading

Ja

Kragtoevoer

AA * 2 batterye of AC/DC kragtoevoerpasstuk

* op 20±3℃, CW, met FC aansluiting, -10dBm

grootte(H * W * D)

160mm * 75mm * 32mm

gewig

Inligting oor 180g

Stoor temperatuur

-20 -- +60°C, < 90%RH

Werkstemperatuur

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                          BOU350X 

                      BOU350-M3M8     = 850/1300nm                  

                      BOU350-S3S5      = 1310/1550nm               

                      BOU350-S3S4S5  = 1310/1490/1550nm       

Standard

  • Drasak  


  • handleiding


  • Kalibrasie sertifikaat

  • Verpakking boks

opsioneel

  • AC/DC Adapter

Kontak Ons
Datablad & handleiding

BOU350 laser bron. PDF

BOU350 handleiding EN .PDF

sertifikaat

totop