Optiese lig bron

huis » produkte » Toets en meting » Optiese lig bron

  • img / optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113306_869.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113320_843.jpg

Optiese laser bron AOS210

Maksimum golflengtes kan wees om 5 golflengtes(twee multimode, drie singlemode) op twee uitvoerpoorte. Voeg ook by "Golflengte deaktiveer" funksie, indien geen golflengte nodig nie, stel die golflengte in "UNUSE" Stquot. Werk met OPM AOP110, dit sal golflengtes outomaties in elke verander 9 sekondes.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads

2~ 5 golflengtes + AANGENEEM

Kleur LCD

Uitgangskrag verstelbaar

Golflengte deaktiveer       

Hoë stabilisering, ingeboude optiese isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulasie uitset

Gebou in VFL (opsioneel)

CE, FDA-sertifikaat

Outomatiese golflengte verskuif met Wave ID, werk saam met TriBrer OPM AOP110

Een-jaar waarborg en drie-jaar aanbeveel kalibrasie interval

model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

golflengte(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilisering *

±0.05dB / 1 uur; ±0.1ddB/ 8 ure

Uitset krag 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasie

270Hz, 1KHz, 2KHz

aansluiting

FC/PC (of pas)

Outomatiese krag af

Geen operasie in 10 minute (kan gekanselleer word), Laebattery-energie

Bou in VFL (opsioneel)

1mW of 10mW of pas

Wave ID

Ja

Battery-lading  

Ja

Werk tyd

Bogenoemde 16 ure

Kragtoevoer

AA * 3 batterye of AC/DC kragtoevoerpasstuk

*  na 5 minute warm-up, 20±3℃, CW, FC aansluiting, met optiese isolator

LCD

Kleur LCD 

Outomatiese golflengte verskuif met Wave ID  Ja, motor-golflengte verskuif 
Golflengte deaktiveer       Ja
Uitgangskrag verstelbaar Ja   

 

grootte(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38mm

Vertoon reeks Inligting oor 380g
Stoor temperatuur   -20 -- +60°C, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

model

AANGENEEM

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Leë = N/A
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625 nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
Standard
  • Drasak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • handleiding

  • Verpakking boks

opsioneel

  • AC/DC Adapter

Kontak Ons
Datablad & handleiding

AOS210 laser bron handleiding. PDF

AOS210 Laser Bron.pdf

sertifikaat

totop