Optiese ligbron

Tuis » Produkte » Toets en Meting » Optiese ligbron

  • img/optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113253_464.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Optiese laserbron AOS210

Maximum wavelengths can be up to 5 wavelengths(two multimode, three singlemode) on two output ports. Also add "Disabling Wavelength" function, if no need for some wavelength, you should set the wavelength in "UNUSE" status. Working with OPM AOP110, it will change wavelengths automatically in every 9 seconds.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestelinligting
  • Ondersoek
  • Aflaaie

2~5 wavelengths + VFL

Color LCD

Output Power Adjustable

Disabling Wavelength       

High stabilization, built-in optic isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulation output

Ingebou in VFL (opsioneel)

CE, FDA certificate

Auto wavelength shifting with Wave ID, work with TriBrer OPM AOP110

Een jaar waarborg en drie jaar aanbevole kalibrasie interval

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Golflengte(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilisering *

±0.05dB / 1 uur; ±0.1dB / 8 ure

Uitset krag 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasie

270Hz, 1KHz, 2KHz

Koppelaar

FC/PC (of pasmaak)

Outo-krag af

Geen operasie in nie 10 minute (gekanselleer kan word), Lae battery energie

Bou in VFL (Opsioneel)

1mW of 10mW of pasmaak

Golf ID

Ja

Battery laai  

Ja

Bedryfstyd

Hierbo 16 ure

Kragtoevoer

AA * 3 batterye of AC/DC kragtoevoeradapter

*  After 5 minutes warm-up, 20±3℃, CW, FC connector, with optic isolator

LCD

Color LCD 

Auto wavelength shifting with Wave ID  Ja, auto wavelength shifting 
Disabling Wavelength       Ja
Output Power Adjustable Ja   

 

Grootte(H*W*D) 

170mm * 97mm * 38mm

Display Range Ongeveer 380g
Stoor temperatuur   -20 -- +60°C, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Model

VFL

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Leë = NVT
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310/1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
Standaard
  • Dra sak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • Handleiding

  • Pak boks

Opsioneel

  • AC/DC adapter

Kontak Ons
Datasheet & Manual

AOS210 Laser Source manual.pdf

AOS210 Laser Source.pdf

Sertifikaat