Optiese lig bron

huis » produkte » Toets en meting » Optiese lig bron

  • img / optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724130813_494.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724130839_939.jpg

Optiese laser bron AOS200

Ligstoor AOS200 met 'n hoë stabilisering kan dubbel- of drievoudige golflengte wees. Motor-golf ID uitset, werk saam met TriBrer OPM AOP100 om tegnici te help om die veselverlies te toets.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads

1~ 3 golflengtes + AANGENEEM

Hoë stabilisering, ingeboude optiese isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulasie uitset

Gebou in VFL (opsioneel)

Energie stoor af

Motor-golf ID uitset, werk saam met TriBrer OPM AOP100

Een-jaar waarborg en drie-jaar aanbeveel kalibrasie interval

model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

golflengte(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilisering *

±0.05dB / 1 uur; ±0.1ddB/ 8 ure

Uitset krag 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulasie

270Hz, 1KHz, 2KHz

aansluiting

FC/PC (of pas)

Outomatiese krag af

Geen operasie in 10 minute (kan gekanselleer word), Laebattery-energie

Bou in VFL (opsioneel)

1mW of 10mW of pas

Wave ID

Ja

Battery-lading  

Ja

Werk tyd

Bogenoemde 40 ure

Kragtoevoer

AA 3 batterye of AC/DC kragtoevoerpasstuk

*  na 5 minute warm-up, 20±3℃, CW, FC aansluiting, met optiese isolator

grootte(H * W * D)

170mm * 97mm * 38mm

Vertoon reeks Inligting oor 380g
Stoor temperatuur -20 -- +60°C, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

model

AANGENEEM

AOS200-M3M8    = 850/1300nm Leë = N/A
AOS200-S3S5     = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490 / 1550nm  V10 = 10mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
Standard
  • Drasak  


  • Kalibrasie sertifikaat


  • handleiding

  • Verpakking boks

opsioneel

  • AC/DC Adapter

Kontak Ons
Datablad & handleiding

AOS200 Laser Bron handleiding.pdf

AOS200 Laser Bron.pdf

sertifikaat

totop