OTDR

huis » produkte » OTDR

  • img / mini-palm-OTDR-aor-500.jpg
  • /upfile / 2018/07/27 / 20180727150815_105.jpg
  • /upfile / 2018/07/27 / 20180727150828_432.jpg
  • /upfile / 2019/01/23 / 20190123173044_344.jpg

Mini palm OTDR AOR-500

AOR500 OTDR met 3.5 inch TFT-kleur LCD is robuust, palm Design, maily wat in FTTx-projekte gebruik word om tegnici te help om die vesellengte te meet, verswakking verlies.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • Bestel inligting
  • ondersoek
  • downloads
  • video

â - Outomatiese toets met een knoppie

â— Maklik om te bedryf vir beginners en kundiges

● Insette laser sein motor opsporing en self-beskerming

â– Geïntegreerde PALM-ontwerp, klein,  lig, maklik om te dra

â– TFT LCD met hoë kontras

â USB-poort vir rekenaarverbinding

â– Ingeboude VFL

â— Verwerking van hoë snelheidseine, kort toets tyd en vinnige ontleding

● Gebruikervriendelike OTDR-simulasiesagteware toon besonderhede van gebeure

model AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Dinamiese omvang* 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB / 34dB
Max. afstand * * 80km 100km 120km 120km
golflengte 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm met filter

Gebeurtenis dooie sone ***

1.5m

Verswakking dooie sone 8.0m

pulswydte

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10ons

Afstand onsekerheid

±(0.8m ± 0.001% * toets afstand ± Resolusie)

Verlies resolusie

0.001dB

Min.resistensie

1m

aansluiting

FC/PC (1310/1550), FC / APC (1625) Verwissel passtuk of aanpassing

AANGENEEM

1mW

Data stoor

> 10000 Spore (standaard 1 GB SD-kaart)

vertoning

3.5 duim TFT kleur LCD

koppelvlak Usb

battery

Ingeboude herlaaibare battery

Werkstyd

>10 uur (Bellcore TR-NWT-001138)

grootte(H * W * D) 197mm * 107mm * 67mm
gewig Sowat 750g
Stoor temperatuur -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Werkstemperatuur -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Standard

  • Drasak


  • Gebruikershandleiding


  • Kalibrasiesertifikaat


  • USB-kabel


  • AC / DC Adapter

opsioneel

  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC


  • SCU = SC / UPC
    SCA = SC / APC


  • LCU = LC / UPC

Kontak Ons
totop