OTDR

huis » produkte » OTDR

  • IMG/32-inch-otdr-TB-600-58 .jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095425_329 .jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095436_690 .jpg

3.2 duim OTDR TB-600

TB-600 OTDR met 3.2 duim kleur LCD, palm Design, Outomatiese een-knoppie toets, hoofsaaklik gebruik in FTTX-projekte.

Kontak Ons
  • Spesifikasie
  • ondersoek
  • downloads

Ingeboude VFL, OMWENTELINGE per MINUUT, OLS

3.2 duim kleur LCD

Outomatiese een-knoppie toets

Handheld ontwerp, ligte gewig en draagbare

Outomatiese opsporing en beskerming van toevoer lig

Humanized OTDR sagteware bied gedetailleerde toets verslae        

 

golflengte     1550nm ± 20nm
Dinamiese omvang 20dB
Afstandinstelling Max. 80km
OTDR aansluiting FC/UPC of persoonlike
pulswydte 5NS ~ 10us
Meet tyd 5~ .180s
Verswakking dooie sone 8m
Gebeurtenis dooie sone 3m
LCD 3.2 duim LCD
OPM funksie +26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
VFL funksie 1mW of persoonlike
Stoor Interne geheue of TF kaart (opsioneel)
Kommunikasie-koppelvlak Mikro USBx1
battery 3.7V, 2400mAh litium polimeer battery
Werkstemperatuur 0~ 50 ° c
Stoor temperatuur -20~ 70 ° c
Relatiewe humiditeit <90%
gewig 333g
grootte 168mmx95mmx38mm

TB-600-FCU, OTDR FC/UPC-aansluiting

TB-600-SCU, OTDR SC/UPC-aansluiting

TB-600-SCA, OTDR SC/APC aansluiting

Kontak Ons
totop